Święta, święta i po świętach. Zaraz potem Sylwester i magicznie w blasku brokatu, przy wtórze fajerwerków wchodzimy w Nowy Rok. W Nowy, lepszy rok, którym staniemy się nowymi ludźmi, lepszą wersją siebie:) Grubą kreską odetniemy, to co było złe w poprzednim- starym. Podsumujemy sobie co nam wyszło, a co nie. Zaczniemy planować nowe cele. W takim razie ja na blogu trochę poczułam się zobligowana do zamknięcia jakoś tego 2018-go.

mama dzieci, córka, syn, niemowlę, okulary , sweter w paski, czerwono-beżowy, loki, piękna kobieta

U mnie w domu to również czas urodzin, bo moja córka(pierwsze dziecko) narodziła się 1 stycznia. Tak, tak,  hucznie zaczęła życie :). Jeśli chodzi o poród, to nic nie straciłam. Bawiłam się w Sylwestra, wyspałam porządnie i 1 stycznia pojechałam do szpitala urodzić dziecię. Jednak od paru sezonów w tym okresie jestem zestresowana organizacją urodzin dla córy,  która jest przytłoczona świąteczną gorączką ( i muszę z góry przypominać bliskim, żeby nie wypsztykali się z prezentów na święta, bo nie cały tydzień później przecież Hela ma urodziny). Chciałabym, żeby było super, żeby goście dopisali, a nie tak jak raz połowa dzieciaków wykruszyła się przez infekcje, ktoś tam w okresie świątecznym zapomniał i przyszła garstka z zaproszonych, ale o tym innym razem.

Dopiero bliżej terminu urodzin zaczynam myśleć o Nowym Roku i orientować się, ze już cyferka zmienia się za moment. Od wielu lat nie traktuję Sylwestra wyjątkowo, impreza jak impreza. Jedyny plus to sylwestrowe stylizacje, ale w karnawale jeszcze nie raz będzie na to czas. Uważam, ze każdy moment jest dobry by zrobić sobie rachunek sumienia, by zacząć coś na nowo, by szukać lepszego siebie, być lepszym dla innych, by dać sobie szanse na realizowanie swoich prawdziwych pasji i robić to czego zawsze chcieliśmy, a nie mieliśmy odwagi. Prawdziwe wybory podejmujemy kiedy jesteśmy do nich gotowi, a nie kiedy zmienia się data w kalendarzu.

mama dzieci, córka, syn, niemowlę, okulary , sweter w paski, czerwono-beżowy, loki, piękna kobieta

Co było?

Jeśli mam potraktować bloga według zwyczaju, to zacznę od podziękowania Wam za to, że byliście ze mną ten ostatni rok. Dla mojej działalności był to rok próbowania, popełniania błędów i ogromu nauki. Zdobyłam sporo wiedzy, przełamałam swoje lęki i okazało się, że potrafię robić rzeczy o których zawsze sobie mówiłam, że nie dam rady (patrz proste kodowanie w html 😉 ale jednak wolę przeznaczać swój czas na co innego. Pamiętajcie , że na instragramie zazwyczaj udzielam się codziennie, najczęściej na instastories. Tam możecie zobaczyć dużo relacji wideo. Ugruntowałam sobie wizję na pewne aspekty mojej działalności blogerskiej. Jednak druga połowa tego roku została zdeterminowana pod pojawienie się nowego człowieczka- mojego synka, który teraz skończył 2 miesiące i jest epicentrum mojego świata.

Czego możecie się spodziewać dalej?

Wciąż jeszcze blog nie ma takiej formy jak bym chciała i w 2019 wciąż będę nad tym pracować. Będę trzymać się typowo modowych postów ze stylizacjami, okraszonych zdjęciami na wysokim poziomie. Może częściej będę robić makijaże. Przymierzam się też powoli do kręcenia filmików na igtv i na yt. Niedawno pojawiła się opcja tworzenia relacji na fejsbuku, więc zacznę wrzucać relacja z insta również fanpejdż, dla tych z Was, którzy nie mają instagrama. Na pewno chciałabym jeszcze wrócić do podróży z ostatniego roku i z nich zmontować filmy. Pobyt w Dubaju, Zanzibarze oraz we Florencji dostarczył wiele wrażeń. Teraz nie planuję żadnych podróży ze względu na zmiany w życiu rodzinnym, więc oddam najbliższe miesiące modzie i postom z poradami . Co sądzicie o tematyce mody szczególnie dla mam?

mama dzieci, córka, syn, niemowlę, okulary , sweter w paski, czerwono-beżowy, loki, piękna kobieta

Macie do mnie jakieś pytania lub sugestie?

Jak Wam minął 2018 rok i jak zapatrujecie się na 2019?

Nie żegnam się z Wami, bo nigdzie nie znikam. Życzę Wam hucznego Nowego Roku, zdrowia, dużo miłości i życzliwych ludzi wokół Was. Zaglądajcie do mnie dalej, mam nadzieję, że Was nie rozczaruję.

mama dzieci, córka, syn, niemowlę, okulary , sweter w paski, czerwono-beżowy, loki, piękna kobieta