Dzisiejszy post kieruję do osób, które chcą chronić swój telefon przed zniszczeniami, usprawnić sobie jego używanie i jednocześnie chcą żeby akcesoria do niego były trwałe i piękne.

Uwaga na końcu postu kod 20% zniżki na wszystkie produkty ze sklepu http://www.idealofsweden.eu !!!

Niepowtarzalne szwedzkie wzornictwo, wysoka jakość wykonania, wyraźny zamysł technologiczny.

Niedawno odkryłam markę IDeal of Sweden , która nie tylko oferuje piękne akcesoria, wykonane niezwykle solidnie, ale i ciekawe rozwiązania ułatwiające codzienne użytkowanie telefonu. Na ten moment oferta tej marki skierowana jest niestety głównie do użytkowników Iphone’ów i Samsungów od Galaxy S5 w górę wszystkie modele.

Przepiękne, eleganckie etui na telefon IDeal.

Na samym początku zakochałam się w case’ach Ideal of Sweden. Nie tylko są piękne i wybór jest bardzo duży, ale tez są solidne, w środku wyściełane miękkim materiałem, dobrze chronią przed uszkodzeniami. Nie chronią wyświetlacza, tu polecam dodatkową ochronę, np. naklejkę na szybkę.

Przykładowe wzory etui znajdziecie poniżej, same oceńcie, czy Wam się podobają. Akcesoria Ideal można kupić w salonach Apple w Warszawie

Potem odkryłam, że mają też inne akcesoria jak kable usb z wzorami pasującymi do case’ów, magnetyczne podstawki do telefonów o eleganckim wyglądzie, które można używać wszędzie tam gdzie chcemy żeby telefon sam „stał”. Oraz coś co rozwiązało moje problemy z telefonem w samochodzie. Sprytną przyssawkę z magnetycznym systemem trzymania telefonu. Na uwagę zasługują akcesoria do trzymania telefonu, są bardzo ładne i trzymają bezpiecznie telefon za pomocą bardzo silnego magnesu. Bez zbędnego klejenia, czy blokowania telefonu w trzymadle, po prostu przysuwasz telefon jednym ruchem i magnes w uchwycie przyciąga go bardzo mocno.

Do pełnego działania zestawu potrzebna jest jedynie magnetyczna blaszka dołączona do uchwytu, prostokątna , którą wkładamy między case a telefon, albo okrągła, którą przyklejamy bezpośrednio do plecków telefonu.

 Uchwyt samochodowy IDeal.
Kiedy prowadzę lubię mieć bezpośredni dostęp do telefonu, często korzystam z nawigacji googla, więc muszę mieć wyświetlacz na widoku, tak by nie odciągał mnie od drogi. Jestem osobą dynamiczną, więc bardzo odpowiada mi, że jednym ruchem umieszczam telefon na uchwycie i jednym go zdejmuję, jak chcę wziąć telefon do ręki na moment, by coś wpisać, lub po prostu szybko wyjść z auta. Uchwyt przytwierdza się przyssawką do szyby (ma na sobie zdaje się jakiś klej-żel, który wzmacnia trzymanie), nigdy nie odkleił mi się od szyby jak to się zdarzało przy innych markach, a telefon trzyma się na tyle mocno, że nigdy nie spadł z uchwytu podczas jazdy po nierównościach.
uchwyt na telefon, ideal of sweden, phone holder

Akcesoria przychodzą w takich opakowaniach.

ideal of sweden

Do uchwytu samochodowego dołączone są dwa rodzaje magnesów.

Zachęcam do kupowania przez stronę producenta http://www.idealofsweden.eu ponieważ przesyłka kosztuje zawsze tylko 5 euro, czyli porównywalnie do polskich przesyłek kurierskich, idzie tylko 3-5 dni, a używając mój kod, uzyskacie, aż 20% rabatu! To spory upust, na prawdę się opłaca. Proszę tylko zwracać uwagę na aktualność kodu. Z racji oszustw kod ważny jest tylko 3 dni, po 3 dniach podaję nowy.

Kod rabatowy 20% ważny 7 dni *

KOLOR20

*sprawdzaj przed samymi zakupami kod na mojej stronie, gdyż będę go aktualizować.