Zanim zacznę omawiać temat posta, chciałabym Was powitać na mojej nowej platformie. Kilka dni temu przeniosłam bloga z Bloggera na WordPress. Wszystko od A do Z robiłam i robię sama, dlatego bardzo proszę o wybaczenie i odrobinę czasu. Wciąż dopracowuję moją stronę tak by była przyjemna i łatwa w odbiorze,a jednocześnie wszystkiego się uczę. Nie mam żadnego wykształcenia, czy odbytych kursów w kierunku informatyki, a jeśli czytałyście kiedyś mój biogram nigdy nie pracowałam przy komputerze 😉 . Nie chcę jednocześnie wstrzymywać publikowania postów, bo mam dla Was dużo ciekawych tematów, dlatego sukcesywnie strona będzie się zmieniać. Ma nadzieję , że nie pogubicie się tego powodu za bardzo. Gdybyście były ciekawe jak wyglądało moje przenoszenie bloga i jakie są moje wrażenia, to piszcie w komentarzach. Może zrobię na ten temat post, jeśli będzie zainteresowania. Teraz już przechodzę do meritum posta 🙂

Jeśli jeszcze nie macie obuwia na wakacje i wahacie się w jakim kierunku pójść, to zrobiłam dla Was krótki przegląd najmocniejszych trendów tego lata. Sklepy już wyprzedażami stoją , więc jest to bardzo dobry okres na kupowanie sandałów.

  • Futro! – lub Pióra przewrotnie zastosowane w obuwiu letnim typu klapki, sandały, mule.  Na szczęście dla miłośniczek zwierząt najczęściej sztuczne. Wygląda słodko, jest milusie dla stopy, Znajdziemy w wersji minimalistycznej jak i glamour. We wszystkich kolorach tego sezonu.
Fur spring/summer shoes
  • Hafty: na wszelkiego rodzaju obuwiu letnim , od klasyczych szpilek ze szpicem, przez sandały na szpilce czy na słupku aż do klapek.
  • Mule: czyli klapki . Znajdziemy bardzo dużo rodzajów. Bardzo seksowne na szpilce z odkrytymi palcam z paseczkamii lub z zakrytymi zakończone w czubek. Retro klapki na słupku wysokim bądź niziutkim .
  • Espadryle
  • Sznurowane wokół kostki niczym baletki , ja je oczywiście zawodowo uwielbiam
Sandals for summer 2017
Na obcasie
  • fantazyjne wiązania w supeł
  • priny w egzotyczne rośliny, owoce, kwiaty, wszystko to co kojarzy się z wakacjami
  • kolory: tu podpowie paleta Pantone na wiosnę/lato 2017. Wyraziste:  pomarańczowy Flame, niebieski Lapis, żółty Jaskier, różowy Yarrow, zielony Jarmuż: stonowane : śliczny blady różowy Pale Dogwood, beż w odcieniu orzecha laskowego, błękt Island Paradise. Albo wszelkie metaliczne kolory w stylu disco.
Flats sandals for 2017
Płaskie sandały
Które trendy lub konkretne buty wpadły Wam w oko, jestem bardzo ciekawa Waszych doznań wzrokowych :)?  Przygotowałam dla Was również troszke gotowych ofert poniżej.