Opi Minnie Mouse Collection
Opi Minnie Mouse Collection
Udało mi się w ostatniej chwili kupić ten zestaw miniatur z kolekcji Minnie Mouse z 2012 roku.
O ile mi wiadomo, to teraz trudno go gdziekolwiek zdobyć.
Cała kolekcja składa się z 4 kolorów, w tym zestawie niestety zabrakło ostatniego:
“Nothin’ Mousie’ Bout it” – z serduszkami…:) który zakupiłam w regularnej butelce dodatkowo.
Już niedługo napiszę o tej kolekcji i powstawiam więcej zdjęć,
na razie na zachętę to co widać 🙂
Nareszcie znalazłam czas by przetestować lakiery i podzielić się moją opinią oraz zdjęciami.
Zacznę od wstawienia zdjęcia czwartego lakieru dopełniającego kolekcji, którego nie uwzględniono w zestawie miniatur
NOTHIN MOUSIE BOUT IT M13
Minnie Mouse Collection jest to letnia kolekcja stworzona w hołdzie uwielbianej postaci z bajek Disney’a – Myszce Minnie.
Cytując producenta “zobaczymy tutaj odcienie różu i czerwieni, jako odzwierciedlenie uroku i zabawowego charakteru postaci Minnie” .
Opiszę lakiery według kolejności z pierwszego zdjęcia:
IF YOU MOUST YOU MOUST –

IF YOU MOUST YOU MOUST M15
IF YOU MOUST YOU MOUST M15


wg. producenta jest to kremowy róż, ja bym go jednak nie nazwała kremowym. Ze słowem kremowy kojarzy mi się “pastelowy” , a jemu do tego daleko. Jest to bardzo intensywny ale nie neonowy róż, taka esencja różowego:) a także kolor przewodni Myszki Minnie, jeśli popatrzycie na oryginał ;). Lakier nie ma  drobinek ,  doskonale kryje, wystarczy pomalować jedną warstwę, dzięki temu skracamy czas malowania paznokci- to mi się podoba, lubię ten kolor na lato, jest wyraźny i wesoły.

IF YOU MOUST YOU MOUST M15
IF YOU MOUST YOU MOUST M15


IF YOU MOUST YOU MOUST M15
IM ALL EARS-

IM ALL EARS


Jest to przepiękna czerwień połyskująca drobinkami fuksji, mój nr jeden w tej kolekcji i w ogóle moim zdaniem najpiękniejszy odcień czerwieni. Podobnie jak If you moust you moust wystarczy jedna wartswa dla idealnego krycia. Dzięki drobinkom czerwień delikatnie opalizuje na fioletowo.
Efekt poniżej :

IM ALL EARS M14


IM ALL EARS M14


THE COLOR OF MINNIE-

THE COLOR OF MINNIE M16


Perłowa czerwień. Klasyczny odcień czerwieni z maleńkimi drobinkami jak pyłek w srebrnym kolorze.  Jak poprzednie lakiery  i w tym kolorze doskonale sprawdza się jedna warstwa. Po nałożeniu lakieru na paznokcie drobinki nie są widoczne, za to nadają paznokciom bajeczny połysk- jak w Gelcolor. Na moich zdjęciach lakier jest bez żadnego top coatu. Na pierwszym zdjęciu w świetle flasha można dostrzec drobinki w lakierze.

THE COLOR OF MINNIE M16światło dzienne
THE COLOR OF MINNIE M16

NOTHIN MOUSIE BOUT IT-

NOTHIN MOUSIE BOUT IT M13
NOTHIN MOUSIE BOUT IT M13


Jest to transparentny lakier z  łososiowo-fioletowym brokacikiem ( nieduże drobinki) oraz  jasno-różowymi serduszkami. Można go stosować samego albo na inny lakier. Ja pokazuję go na If you moust you moust i Color of Minnie.
Tworzy efekt na granicy, jest chyba bardziej perłowy niż brokatowy.  Aplikacja jest troszkę utrudniona gdyż serduszka opadają na dno , albo osadzają się na ściankach i na pędzlu głównie osiada sam lakier bez serduszek, więc trzeba mieć trochę szczęścia i starać się nie wymazać za bardzo paznokcia brokatem, żeby pokryć równo powierzchnię paznokcia a przy okazji mieć kontrolę nad tym gdzie się nakłada serduszko.

NOTHIN MOUSIE BOUT IT na IF YOU MOUST YOU MOUST
NOTHIN MOUSIE BOUT IT na THE COLOR OF MINNIE

NOTHIN MOUSIE BOUT IT na THE COLOR OF MINNIE
Podsumowując bardzo podoba mi się dobór kolorów w tej kolekcji, doskonała pigmentacja skraca czas malowania, mają przepiękny połysk, bardzo długo się trzymają w nieskazitelnym stanie jak każdy lakier Opi, a z 4 lakierów można stworzyć 7 różnych efektów:) co jest dodatkowym plusem.