Dzisiaj napiszę wam o bardzo fajnym lakierze do paznokci.

Jego ceramiczna formuła zapewnia optymalną spójność, perfekcyjne krycie, dobrą trwałość, wysoki połysk oraz większą wytrzymałość na odpryski.

Może to nielogiczne, ale o tym, że go kupiłam w dużej mierze zadecydowała pojemność. Lakier ma tylko 6ml, gdy np. OPI , czy Zoya to 15ml. Wolę mniejsze lakiery, ponieważ lubię często zmieniać kolory, a w takiej sytuacji niektóre lakiery, używane rzadziej prędzej zgęstnieją lub się zważą niż je zużyje, więc to pieniądze wyrzucone w błoto.
A przy lakierze mniejszej pojemności mogę sobie pozwolić na więcej kolorów.

A nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się zużyć lakieru do końca 🙂

Kupiłam 3 lakiery w kryjących, gładkich kolorach.

Trwałość jest faktycznie godna uwagi. Bardzo dobre się rozprowadza,nie pozostawiając smug. Kryje idealnie. Lakier sam w sobie ma bardzo ładny połysk, ale ja zawsze i tak zabezpieczam go Top Coatem Seche Vite.

Jedyny minus to pędzelek. Mógłby być trochę szerszy i mieć to co zastosowano w Essie – zaokrąglony pędzelek– dzięki czemu można bardzo ładnie nałożyć lakier u nasady naśladując kształt skórek wokół paznokcia.

A teraz szybka prezentacja kolorków:

43 berry season – nieśmiertelny, klasyczny bordowy kolor. Uważam, że jest to kolor dla odważnych kobiet. Bardzo rzadko maluję tak paznokcie, często mam poczucie, że to zbyt elegancki i wyzywający lakier na codzień. A szkoda, bo świetnie wygląda na paznokciach.

Artdeco CERAMIC NAIL – 43 berry season

Artdeco CERAMIC NAIL- 43

152 gloriusly blue– przepiękny nasycony błękit, bardzo naturalny, nie neonowy. Uwielbiam ten kolor oraz to jak pięknie i optymistycznie się prezentuje na paznokciach.

Artdeco CERAMIC NAIL- 152 gloriusly blue

148 blueberry cream- owocowy roż, odrobinkę fioletowy.  Nie przypomina bardzo popularnego jeszcze niedawno koloru fuksji w lakierach do paznokci.
Artdeco CERAMIC NAIL- 148 blueberry cream

Artdeco CERAMIC NAIL- 148

Na koniec krótkie porównanie:
od lewej : 148 / 152/ 43 Artdeco Ceramic Nail
Artdeci Ceramic Nail : pojemność 6ml.
cena : około 30 zł