Ten post powstał na brzegu Półwyspu Helskiego. Pisałam go zerkając na zatokę pucką skąpaną w deszczu, siedząc bezpiecznie pod namiotem przed moją przyczepą, tuż przy linii brzegowej. To był niepowtarzalny klimat :).  Dopiero tutaj w trakcie wakacji udało mi się złapać trochę internetu, by dać radę załadować kilka zdjęć. O ironio siedząc w dresie i klapkach wrzucam zdjęcia stylizacji typowo miejskiej, eleganckiej, z odrobiną glamour. Ciekawostką jest koszula z moich zdjęć, którą można nosić na wiele sposobów, również tyłem na przód, tak jak na moich zdjęciach ( tak, ten dekolt V to jest tył koszuli, została uszyta tak by z przodu kończyć się pod szyją ). Oczywiście znowu pojawiają się u mnie moje ukochane paski, tym razem dla odmiany czerwono-białe.

 

 

Zara wiązana koszula w paski czerwono-białe, białe kuloty, sandały na szpilce z piórami i kryształami, fale, torebka kate spade, naszyjnik apart/ Striped zara wraped blouse, white culottes, kate spade clutch bag, feather stilettos sandals, wavy hair Zara wiązana koszula w paski czerwono-białe, białe kuloty, sandały na szpilce z piórami i kryształami, fale, torebka kate spade, naszyjnik apart/ Striped zara wraped blouse, white culottes, kate spade clutch bag, feather stilettos sandals, wavy hair Zara wiązana koszula w paski czerwono-białe, białe kuloty, sandały na szpilce z piórami i kryształami, fale, torebka kate spade, naszyjnik apart/ Striped zara wraped blouse, white culottes, kate spade clutch bag, feather stilettos sandals, wavy hair Zara wiązana koszula w paski czerwono-białe, białe kuloty, sandały na szpilce z piórami i kryształami, fale, torebka kate spade, naszyjnik apart/ Striped zara wraped blouse, white culottes, kate spade clutch bag, feather stilettos sandals, wavy hair Zara wiązana koszula w paski czerwono-białe, białe kuloty, sandały na szpilce z piórami i kryształami, fale, torebka kate spade, naszyjnik apart/ Striped zara wraped blouse, white culottes, kate spade clutch bag, feather stilettos sandals, wavy hair Zara wiązana koszula w paski czerwono-białe, białe kuloty, sandały na szpilce z piórami i kryształami, fale, torebka kate spade, naszyjnik apart/ Striped zara wraped blouse, white culottes, kate spade clutch bag, feather stilettos sandals, wavy hair Zara wiązana koszula w paski czerwono-białe, białe kuloty, sandały na szpilce z piórami i kryształami, fale, torebka kate spade, naszyjnik apart/ Striped zara wraped blouse, white culottes, kate spade clutch bag, feather stilettos sandals, wavy hair Zara wiązana koszula w paski czerwono-białe, białe kuloty, sandały na szpilce z piórami i kryształami, fale, torebka kate spade, naszyjnik apart/ Striped zara wraped blouse, white culottes, kate spade clutch bag, feather stilettos sandals, wavy hair

bluzka: Zara

spodnie:

buty: Zara

biżuteria: naszyjnik Apart, kolczyki Mokobelle

okulary: ZeroUV

torebka: Kate Spade NY

Jak Wasze wrażenia po obejrzeniu zdjęć? Lubicie takie sesje? Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do komentowania, czy robić dalej takie rzeczy?